top of page
sg.jpg

FREE TO CREATE

FOTOGRAAFIA JA FOTOSISU KOOLITUS

On aeg oma (mina)brändi fotosisu viia täiesti uuele tasemele

Minu foto ja fotosisu koolitus on mõeldud turundajatele, sisuloojatele ja brändidele, kes tahavad oma fotosisu ja turunduse viia uuele, tõeliselt kvaliteetsele tasemele (ja omandatud teadmistega hoida kokku ka näiteks fotograafi palkamise pealt).

Koolitus sisaldab fotograafia baasteadmisi, minu 14-aasta kogemust sisuloojana ja sukeldume pilditöötlusesse täpselt nii, nagu mina seda täna teen.

TOGETHER WITH

Sony-Logo-2_edited.png
kl.jpg

Koolituse sisu ja eesmärk

Koolituse peamine toimumispaik on Laulasmaa mändide vahel asuvas Arvo Pärdi Keskuses. 

Koolituse juurde kuulub suuline osa, mis kestab 3 tundi. Suulises osas sisalduvad vajalikud fotoalased baasteadmised, minu teadmised kompositsioonist, sisuloomest ja loo jutustamisest. Lisaks õpime tõeliselt kvaliteetselt ja põnevalt pilte töötlema, et tulemus oleks maailmatasemel. 

Lisaks suulisele osale toimub peale koolitust kaks on-field fotosessiooni, kus vaatame lähemalt, kuidas modellidega toimetada ja paneme oma saadud teamised proovile. Kinnistame need teadmised ja vaatame üle kompositsiooni. On-Field fotosessioonid ajastame kokkuleppel peale koolitust. 

Koolitus annab vabaduse igaühele luua tõeliselt kvaliteetseid fotosi ja avardab meie tööalaseid kui ka isiklikke võimalusi - saame need uue lähenemisega tehtud fotod täielikult enda kasuks tööle panna.

Fotokaamera olemasolu ei ole vajalik! Minu koolitus toimub Sony kaamerate baasil, kuid samad teamised käivad kõikide kaamerate kohta.

 

Koolitused toimuvad gruppides alates 3 inimest. Võimalus registreerida ka eraldi koolitus ainult enda kollektiivile ( alates 3 inimest ). Selleks kirjuta itipjarve@gmail.com

 

 

sg.jpg

REGISTREERIN FOTO JA FOTOSISU KOOLITUSELE

Aitäh registreerumast! Täpse info ja arve saadame meilile! Registreerumine on lõplik peale arve tasumist.

bottom of page