top of page
itij_photography.jpg
sg.jpg

FREE TO CREATE

FOTOGRAAFIA JA FOTOSISU KOOLITUS

Minu foto ja fotosisu koolitus on mõeldud turundajatele, sisuloojatele ja ettevõtetele, kes tahavad oma fotosisu ja turunduse viia uuele, tõeliselt kvaliteetsele tasemele ja omandatud teadmistega tõsta toote, teenuse või minabrändi väärtust.

Koolitus sisaldab fotograafia baasteadmisi, minu 14-aasta kogemust sisuloojana ja sukeldume pilditöötlusesse täpselt nii, nagu mina seda täna teen. 

Koolituse lõpus on sul selge arusaam, kuidas fotomaailmas navigeerida ja saad algust teha uue taseme sisu- ja pildiloomega.

KOOLITUSE PARTNERID

TÄISMAHUS KOOLITUS SISALDAB

Online LIVE KOOLITUS SISALDAB

a_1.jpg

3 OSALISE KOOLITUSE HIND

Koolituse hind on 900€ inimese kohta. Koolitusele registreerimine toimub tasumisel

Kokkuleppel on võimalus tasuda ka kolmes osas

Lisainfo:

itipjarve@gmail.com

UUS

LIVE ONLINE KOOLITUS

Koolituse hind on 390€ inimese kohta.

 


Tulekul koolitused

24.september 2023 ( Zoom Online Live koolitus) algusega 9.00 hommikul
21.oktoober 2023 ( Zoom Online Live koolitus ) algusega 9.00 hommikul

 

kl.jpg

Registreerin koolitusele

DSC00620_2.jpg

Sony Center on minu fototehnika partner olnud juba mõned aastad ja tänu sellele sain oma loomingu tuua veel kvaliteetsemale tasemele. Piltide teravus ja kvaliteet on tänu varustusele nii palju parem! Pärast seda kui sain esimest korda enda kasutusse Sony mirrorless kaamera, ei tahtnud ma enam millegi muuga töötada. Vahe oli lihtsalt nii suur! 

 

Sony Center'i eelis on lisaks professionaalsele Sony tehnika garantiile ka teadlik Sony baasil nõustamine - et sa saaksid kõik vajaliku info oma (tulevase) kaamera ja objektiivide kohta ühest kohast.

Koolituses osalejad saavad soovi korral soetada endale väga hea hinnaga varustust ja suurepärase abi parima otsuse langetamiseks. Ainus mida sul on vaja teada on see, mida sa täpsemalt pildistada soovid. Abi valikute tegemiseks ja kaamera hoolduseks tuleb kõik Sony Center'ilt. :)

6AF40178-F6F8-49C4-B3F3-DBB0B4CB7A1B.JPG

Db tooted on minuga seigelnud juba üle kuue aasta ja nende kaamerakotid on tooted, milleta ma kodust pea kunagi ei lahku. Kuna need on nii mugavad, ilusad ja kvaliteetsed samaaegselt, polnud kahtlustki, et minu koolituse üks partneritest peaks olema just see bränd.

Koolituse läbinud saavad võimaluse kasutada Db Journey -40% sooduskoodi ja vahetevahel annan ära ka täiesti tasuta fotokotte. Aga sellest juba lähemalt @itij Instagrami kanalis. :)

KOOLITUSE PARTNERID

bottom of page